2000'li yılların başında Hasan Soymaç tarafından kurulan Soymaç Isıtma - Soğutma - Klima Sistemleri müşterileri ile olan ilişkileri, kaliteli ürün seçimi ve üstün teknik hizmetleri ile kısa sürede klima sistemleri konusunda sektöründe önemli bir yer tutmuştur.

Daikin klima sistemleri başta olmak üzere, yüksek teknolojili iklimlendirme sistemlerinin satış, montaj, bakım ve servis hizmetleri sunulmaktadır. Soymaç Isıtma - Soğutma - Klima Sistemlerigiderek bir ihtiyaç haline gelen klima konusunda, müşterilerine her zaman kalıcı çözümler önermektedir.

Kısa süreli pratik çözümlerin yerine, kalıcı ve uzun vadede mali olarak geri dönüşü yüksek çözümleri ile Soymaç Isıtma - soğutma - Klima Sistemleri müşterilerine her zaman daha iyiyi, en uygun imkanlarla sunmayı amaç edinmiştir.

Konusunda uzman kadrosu, itinalı ve titiz ekibi ile, klima montaj, bakım ve servis hizmetlerinde farklılığı göz önünde bulunduran Soymaç Isıtma - Soğutma - Klima Sistemleri , bu özelliği ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır.

Mini split klimalardan, endüstriyel ısıtma ve soğutma çözümlerine kadar geniş bir ürün ve hizmet gamına sahip Soymaç Isıtma - Soğutma - Klima Sistemleri kaliteli markalar, deneyimli ekibi ile sizlere konforlu mekanlar hazırlar.

Whatsapp'dan Yazabilirsiniz.